Palazzo Arbà

Palazzo Arbà

Federico Nardelli Maurizio Maggiali

Palazzo Arbà wpisuje się harmonijnie w istniejący urbanistyczny kontekst. Budynek jest otoczony przez eleganckie historyczne wille i zieleń. Wykorzystanie rodzimych gatunków roślin sprawiło, że wspólne przestrzenie nawiązują dialog z otaczającą inwestycję naturą, a rezydencja staje się prawdziwą oazą spokoju z zapierającym dech w piersiach widokiem na Morze Liguryjskie.

Zabudowane balkony i duże tarasy są przedłużeniem apartamentów, przestrzenią, gdzie można spędzać komfortowo czas. Panele chroniące przed nadmiarem słońca i wiatru sprawiają, że balkony pozwalają cieszyć się otwartą przestrzenią, a jednocześnie zapewniają poczucie prywatności. We wnętrzach każdy z mieszkańców może indywidualnie zaprojektować rozkład pomieszczeń, tak żeby dostosować je do swojej wygody.

Wszystkie apartamenty Palazzo Arbà są wyposażone w systemy przesuwnych aluminiowych drzwi SlimPatio 68, osłony słoneczne BS 40 i okna CS 77-HV. Te rozwiązania firmy Reynaers Aluminium są gwarancją wysokiej jakości rozwiązań i komfortu mieszkańców.

 

Architekt: 
Federico Nardelli Maurizio Maggiali
Lokalizacja: 
Genova, Włochy
Inni partnerzy: 
TRIDENT RE (Investors)