Reynaers Aluminium mecenasem konkursu POiD Building Awards 2021

1102

Z radością informujemy, że objęliśmy mecenatem konkurs POiD Building Awards 2021. Celem konkursu jest wyłonienie unikatowych zastosowań produktów stolarki budowlanej w najlepszych realizacjach architektonicznych z całego świata.

Od lat jesteśmy partnerem Związku POiD i chętnie angażujemy się w inicjatywy, które podkreślają znaczenie architekta w całym procesie realizacji budowy. Cieszymy się, że będziemy mogli uczestniczyć w wydarzeniu, które kataloguje wszystkie najważniejsze realizacje i zaprezentować w nim inwestycje z wykorzystaniem naszych systemów.

Jako międzynarodowa firma stawiamy na cyfryzację, która ułatwia nam codzienną pracę i daje duże możliwości szybkiego dzielenia się informacjami z całego świata. Tym bardziej cieszy nas fakt, że konkurs odbywa się w przestrzeni internetowej z przejrzystą stroną i dedykowaną aplikacją.

Jesteśmy wiodącym europejskim specjalistą oferującym innowacyjne, przyjazne dla środowiska i energooszczędne systemy aluminiowe, dlatego zobowiązujemy się do bycia nie tylko dostawcą, ale przede wszystkim partnerem architektów, producentów, czy inwestorów. Ścisła współpraca z architektami na każdym etapie projektowania jest wpisana w DNA naszej firmy. Z powodzeniem oferujemy innowacyjne, cyfrowe rozwiązania, ułatwiające pracę koncepcyjną- jak m.in. pokój rzeczywistości wirtualnej AVALON.

Więcej informacji

Przeglądaj archiwum wiadomości
WYDARZENIA12-01-2022

Współtworzymy belgijski pawilon na Światowej Wystawie Expo w Dubaju

WYDARZENIA21-12-2021

Wesołych Świąt i szczęśliwego nowego roku!

PRODUKTY01-12-2021

Reynaers FireProof 85