Reynaers Inwestorem Społecznym Szlachetnej Paczki

1112

Reynaers Polska został Inwestorem Społecznym Szlachetnej Paczki. Darowizna firmy będzie wykorzystywana przez cały rok na wsparcie wolontariuszy i rodzin z Gminy Lesznowola.

Szlachetna Paczka to wyjątkowa akcja, dzięki której wspierani są najbardziej potrzebujący w całej Polsce: rodziny i osoby samotne borykające się z biedą, chorobą i niepełnosprawnością. Działalność Stowarzyszenia Wiosna, jej wolontariuszy, a także Akademii Przyszłości pomaga rozwiązywać lokalne problemy i zmieniać życie ludzi na lepsze. Reynaers Polska z dumą informuje, że firma przystąpiła do programu Inwestor Społeczny, przekazując na rzecz Stowarzyszenia darowiznę pieniężną. To wkład działającego globalnie przedsiębiorstwa w lokalną społeczność. Cieszymy się, że mamy swój udział w działaniach Szlachetnej Paczki i że możemy skutecznie pomóc potrzebującym z naszego regionu.

Niezależnie od oficjalnego wsparcia, pracownicy Reynaers Polska przygotowali paczkę z prezentami i najpotrzebniejszymi rzeczami dla jednej z tysięcy rodzin, które w tym roku czekały na pomoc. Szlachetna Paczka przygotowana w siedzibie firmy w Piasecznie powędrowała do rodziny pod Siedlcami.

Więcej informacji

Przeglądaj archiwum wiadomości
WYDARZENIA11-02-2021

Reynaers Aluminium mecenasem konkursu POiD Building Awards 2021

NAGRODY05-02-2021

Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku nominowane do prestiżowej nagrody EU Mies van der Rohe Award 2022

FIRMA27-08-2020

Przewodniki po certyfikacji LEED i BREEAM