Praca w Reynaers Aluminium

TOGETHER FOR BETTER

Chcesz pracować razem z nami? Dołączając do Reynaers Aluminium stajesz się pracownikiem firmy, która jest wiodącym światowym specjalistą w projektowaniu rozwiązań aluminiowych. Historia przedsiębiorstwa zaczęła się w Belgii w 1965 roku. Obecnie jesteśmy globalną firmą, zatrudniającą ponad 2200 ludzi w ponad 40 różnych krajach – dzięki czemu oferujemy międzynarodowe, dynamiczne środowisko pracy.

KIM JESTEŚMY

Reynaers Aluminium, część grupy Reynaers, specjalizuje się w projektowaniu i promowaniu innowacyjnych i zrównoważonych systemów aluminiowych. Sami nie produkujemy okien i drzwi, to nasi klienci na całym świecie wykorzystują nasze systemy do tworzenia okien, drzwi, ścian osłonowych, drzwi przesuwnych, osłon przeciwsłonecznych i ogrodów zimowych. Nie są jednak zdani na siebie – zapewniamy naszym klientom szeroką gamę usług i narzędzi, żeby mieć pewność, że współpracujący z nami producenci, architekci i inwestorzy mają pełne wsparcie.

 

REYNAERS W POLSCE

Główna siedziba Reynaers Aluminium znajduje się w Duffel w Belgii, w nowoczesnym Kampusie Reynaers. W Polsce nasze biuro mieści się w Piasecznie i jest połączone z centrum szkoleniowo-badawczym oraz centrum dystrybucyjnym, a także z należącą do Reynaers Aluminium lakiernią. Polski magazyn jest bazą logistyczną nie tylko na rynek krajowy, ale również dla krajów regionu - Litwy, Łotwy, Estonii, Czech, Słowacji i Węgier – a polski oddział pracuje także przy realizacji zagranicznych projektów.

TWORZYMY

Stale doskonalimy się, żeby spełniać wymagania rynku i naszych klientów. Codziennie szukamy sposobów na dalsze ulepszenie naszych produktów i usług. Każdego dnia zadajemy sobie pytanie: jak przy użyciu nowych technologii i wykorzystaniu całego naszego doświadczenia sprawić, żeby proces budowlany stał się bardziej zrównoważony i wydajny? Szukaniem odpowiedzi zajmuje się nasz zespół w dziale Badań i Rozwoju w Duffel w Belgii. Jednak podobne zadanie mają wszyscy pracownicy. Każdy z nas szuka sposobów m.in. na zmniejszenie ilości odpadów i oszczędność czasu – i na to, żeby nasza praca była ciekawsza i prostsza.

PRACUJEMY RAZEM

Razem ku lepszemu (Together for Better) to nasze firmowe motto, które dobrze oddaje nasze wartości. Zawsze koncentrujemy się na naszych partnerach i na wspólnym zrównoważonym rozwoju. Szacunek i współpraca są również podstawą wszystkich działań pracowników. Pracujemy wspólnie nad 5 zagadnieniami związanymi ze społeczną odpowiedzialnością biznesu.

ROZWIJAMY SIĘ

W Reynaers Aluminium każdy jest zachęcany do rozwoju, w czym m.in. pomagają wewnętrzne szkolenia i kursy. Działamy na całym świecie, dlatego przed naszymi pracownikami otwierają się też zagraniczne ścieżki kariery. Wyznaczamy ambitne cele - jak dzieje się w każdej intensywnie rozwijającej się firmie

JESTEŚMY INNOWACYJNI

W ostatnich latach inwestowaliśmy w cyfrowe narzędzia i aplikacje, co zostało docenione m.in. przez belgijską organizację Agoria, która przyznała nam nagrodę Fabryka Przyszłości. W Kampusie Reynaers stale pracujemy nad innowacjami. Efekty naszej pracy można oglądać w Centrum Doświadczeń i w pokoju wirtualnej rzeczywistości AVALON, który pozwala na wędrówki po budynkach istniejących jedynie w postaci projektów będących jeszcze w fazie projektowania. AVALON był pomysłem jednego z pracowników, który dostał zielone światło do dalszych prac. Dzięki temu dziś pracujemy używając skutecznego i innowacyjnego narzędzia, które jest czymś wyjątkowym w branży budowlanej