Biura w Rzymie

Biura w Rzymie

Valle 3.0

Ten elegancki, historyczny budynek jest położony w zasięgu spaceru od Koloseum, a jego okna wychodzą na Piazza Vittorio Emanuele II w samym sercu Wiecznego Miasta. Przestrzeń na najwyższym piętrze została niedawno wyremontowana. Urządzono w niej nowoczesne biura ze spektakularnym widokiem na panoramę Rzymu.

Z ogromnych okien, zainstalowanych w nowej biurowej przestrzeni, można podziwiać Panteon i flagę powiewającą nad Pałacem Kwirynalskim, siedzibą prezydenta Republiki Włoskiej.

W trakcie renowacji poddasza architekci ze studia Valle 3.0 współpracowali ściśle z producentem okien i drzwi, firmą Perla. Wspólnie szukali odpowiednich rozwiązań do nowej biurowej przestrzeni.

Ogromne przesuwne drzwi o wysokości ponad 3 metrów zostały zainstalowane w głównej sali konferencyjnej. Miały zapewniać maksimum dziennego światła i dopasować się do stalowych słupków w oryginalnej strukturze budynku. Te wymagania spełnił podnoszono-przesuwny system CP 155-LS Reynaers Aluminum. Umożliwił stworzenie okien o naprawdę dużych wymiarach i jednocześnie dobrej izolacji termicznej - w pełni odpowiadał technicznym i estetycznym założeniom projektu.

 

CP 155 (-LS) Drzwi przesuwne, SlimLine 38 Okna oraz CS 77 Okna - Office building Biura w Rzymie zlokalizowany w Włochy

W pokojach biurowych zainstalowano obrotowe okna oparte na systemie Reynaers Aluminium CS 77.

CP 155 (-LS) Drzwi przesuwne, SlimLine 38 Okna oraz CS 77 Okna - Office building Biura w Rzymie zlokalizowany w Włochy

We wspólnych przestrzeniach i gospodarczych przestrzeniach zainstalowano duże i mniejsze okna wykorzystujące system Reynaers Slim Line 38.

Fabrykator: 
Architekt: 
Valle 3.0
Lokalizacja: 
Włochy