MasterPatio z kolejnymi nagrodami!

Archiproducts Design Awards 2021 & "2021 special Mention for Sustainability"

Już kolejny raz, nasz system podnoszono-przesuwny MasterPatio został doceniony przez międzynarodowych ekspertów, zdobywając nagrodę Archiproducts Design Awards 2021 w kategorii Building Shell! Nagrody ADA to międzynarodowe uznanie dla kreatywności, badań i innowacji oraz celebracja doskonałości w projektowaniu. Międzynarodowe jury w skład którego wchodzą najbardziej wpływowi światowi projektanci, twórcy, architekci, redaktorzy i dziennikarze, nagrodzili MasterPatio za jego innowacyjną koncepcję i projekt. Ponadto, specjalne jury złożone ze specjalistów w dziedzinie ekoprojektowania i zrównoważonego rozwoju w obszarze architektury i wzornictwa, przyznało MasterPatio nagrodę "2021 special Mention for Sustainability". Specjalne wyróżnienie za zrównoważony rozwój. 

 

O nagrodzonym systemie

MasterPatio to system drzwi podnoszono-przesuwnych z aluminium, który łączy w sobie wiele możliwości projektowych i konfiguracyjnych z bardzo dobrymi parametrami w zakresie izolacyjności termicznej, akustycznej oraz wodoszczelności. To innowacyjne rozwiązanie jest odpowiedzią na obecny trend w architekturze, który zakłada maksymalizację światła dziennego w pomieszczeniach. Stosunek szkła do profili aluminiowych w MasterPatio może wynieść aż 90%. Smukła konstrukcja, komponenty, które można sprawnie zamontować, pręty izolacyjne z poliamidu z recyklingu pomiędzy wytłaczanymi profilami oraz zoptymalizowany proces produkcji to jedne z najważniejszych właściwości systemu. Dlatego cieszymy się, że zostały docenione przez ekspertów.

Archiproducts Design Awards 2021 

Międzynarodowy konkurs projektowy organizowany przez Archiproducts, którego celem jest wyróżnienie, nagrodzenie i uhonorowanie doskonałości projektowej w szerokim zakresie kategorii. Ponad 20-letnie doświadczenie w ciągłym poszukiwaniu najlepszych międzynarodowych produktów, pozwala na podkreślenie "Kultury Projektu" i jej związku z produkcją w świecie Designu i Architektury. Archiproducts jest punktem odniesienia dla ponad 2.7 miliona profesjonalistów i miłośników designu na całym świecie, dzięki pozytywnym relacjom z ponad 3.500 firmami i największą społecznością architektów i projektantów. Więcej na temat konkursu TUTAJ.