MasterLine 10

Bez kompromisów

Nie zgadzaj się na kompromis: z MasterLine 10 dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz. Nasz nowy system łączy najlepsze z możliwych rozwiązań: nieograniczoną wolność projektową z najwyższym komfortem i optymalnymi właściwościami izolacyjnymi. Okna MasterLine 10 zaprojektowano zgodnie ze współczesnymi i przyszłymi trendami: energooszczędności, maksymalnego dostępu światła dziennego, najlepszych parametrów i bezpieczeństwa (zabezpieczenia antywłamaniowe klasy 3).

Oferta okien MasterLine 10 jest naprawdę wyjątkowa w swojej wszechstronności: okna otwierające się do wewnątrz, pełny zakres profili i ram, profile łączące do systemów przesuwnych i ścian osłonowych, a także swoboda projektowania, którą oferują warianty wzornicze profili Renesans oraz Deco. Okna mają certyfikat budownictwa pasywnego Passive House. Kombinacja wszystkich tych cech sprawia, że MasterLine 10 stanowi idealne rozwiązanie dla projektów w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej.

System MasterLine10 dostępny jest w 3 wariantach projektowych, Funkcjonalnym, Renesansowym oraz Deco, które idealnie dopełnią każdy aspekt architektoniczny budynku.

System MasterLine10 jest dostępny w 3 wariantach konstrukcyjnych, Funkcjonalnym, Renesans i Deco, aby idealnie dopasować się do architektonicznego aspektu budynku.
 

SpecyfikacjaTECHNICZNA
PobierzKATALOG ML10

 

Bądź z nami w kontakcie

Pomożemy Ci dobrać najlepszy wariant i zaproponować promocję przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

Zadaj nam pytanie, wyślij nam e-maill lub zostaw numer telefonu - oddzwonimy.

Możesz również zapisać się na nasz newsletter