System CI 45 z Krajową Oceną Techniczną

2509

System CI 45 Reynaers Aluminium otrzymał Krajową Ocenę Techniczną (KOT). Opracowany w Polsce, przez polskich inżynierów CI 45 jest stosowany do tworzenia ścianek działowych i drzwi wewnętrznych i przeznaczony do użycia w biurach, obiektach budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej i przemysłowych.

CI 45 zwiększa komfort pracy

CI 45 wpisuje się we aktualne trendy - we współczesnych biurach potrzebujemy dużej ilości naturalnego światła, ochrony przed hałasem i komfortu. System jest uniwersalny i daje możliwość zabudowy wysokich pomieszczeń (wysokość konstrukcji nawet do 4 m). Przeznaczony jest do komponowania lekkich i trwałych przeszklonych (możliwe są też wypełnienia nieprzezierne) ścianek w połączeniu z różnymi typami drzwi. Elementy CI 45 pozwalają na konstruowanie ścianek stałych, drzwi przymykowych, całoszklanych, drzwi przesuwnych i drzwi akustycznych z podwójnym poziomem szklenia.

Zaletą CI 45 jest specjalna komora wewnątrz profilu, umożliwiająca integrację okablowania (kable elektryczne, od komputera, telefonu stacjonarnego, drukarki, Internetu), co wpływa na ergonomię i estetykę przestrzeni biurowej. Ponadto jest to system modułowy, pozwalający w dowolnym momencie zmodyfikować dotychczasową konstrukcję, dostosowując ją do zmieniających się potrzeb firmy. Można np. zastąpić część stałą drzwiami bez konieczności demontażu całej ściany.

Firma Reynaers Aluminium postawiła na prostotę, a oferowany zakres tego rozwiązania sprawił, że można łatwo dostosować go do różnych oczekiwań użytkowników. Prosta prefabrykacja, umożliwiająca łatwy montaż bez specjalistycznych narzędzi, wpływa na znaczne zredukowanie czasu instalacji, a tym samym również zmniejszenie kosztu całej inwestycji.

Czytaj więcej o systemie CI 45

Więcej informacji

Przeglądaj archiwum wiadomości
WYDARZENIA16-04-2021

Reynaers Aluminium partnerem “Ogólnopolskiego Forum Stolarki 2021 Online”

WYDARZENIA11-02-2021

Reynaers Aluminium mecenasem konkursu POiD Building Awards 2021

NAGRODY05-02-2021

Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku nominowane do prestiżowej nagrody EU Mies van der Rohe Award 2022