Reynaers z nagrodami Builder Awards

3101

24 stycznia w Warszawie odbyła się XVI gala konkursu Builder Awards 2018. Reynaers Aluminium otrzymał dwie nagrody - jedną Kapituła konkursu przyznała Dyrektorowi Generalnemu Andreyowi Klymenko w kategorii Osobowość Branży 2018. Drugą przyznano Reynaers Polska w kategorii Budowlana Firma Roku 2018.

Magazyn Builder od kilkunastu lat wyróżnia swoimi nagrodami silne marki i zarządzające nimi osoby. Tytuł Budowlana Firma Roku to wyróżnienie dla kilkudziesięciu najlepszych firm działających na polskim rynku budowlanym. Kapituła ocenia jakość oferowanych produktów i usług, a także współpracę firm z klientami – otwartość na potrzeby partnerów biznesowych i oferowane im merytoryczne wsparcie. Nagrodę Osobowość Branży otrzymują osoby zarządzające odnoszącymi sukcesy firmami, menadżerowie, których aktywność i skuteczność przekłada się na osiągnięcia przedsiębiorstwa.

Uroczysta gala konkursu odbyła się w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie i zgromadziła kilkuset przedstawicieli branży budowlanej, a także uczelni i miejskich samorządów. Spotkanie rozpoczęli oficjalnie Michał Wrzosek, prezes i wydawca wydawnctwa Builder oraz Artur Soboń, sekretarz stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju. Osoby, firmy, uczelnie i ogranizacje wyróżniano tytułem Budowlana Firma Roku i Osobowość Branży, a także Laurami Buildera i statuetką Polski Herkules. Po raz pierwszy przyznano nagrody w kategorii Inwestor Publiczny - dla Krakowa, Szczecina i Białegostoku - za szczególne osiągnięcia w planowaniu i realizacji inwestycji infrastrukturalnych o znaczeniu strategicznym dla rozwoju miasta i regionu. 

Nagrody w imieniu Reynaers Polska i Dyrektora Generalnego odebrał z rąk Kapituły Paweł Cymkiej, Dyrektor Sprzedaży.

Więcej informacji

Przeglądaj archiwum wiadomości
WYDARZENIA08-09-2021

Reynaers Aluminium partnerem konferencji “Wyzwania Klimatyczne” organizowanej przez eduArch

PRODUKTY23-08-2021

Drzwi obrotowe MasterLine 8 typu pivot

PRODUKTY21-06-2021

Doskonałość w każdym szczególe