Reynaers Aluminium partnerem “Ogólnopolskiego Forum Stolarki 2021 Online”

1604

"Ogólnopolskie Forum Stolarki 2021 Online" to największe i najważniejsze wydarzenie branży okienno-drzwiowej w Polsce, które co roku przyciąga prezesów oraz managerów z najbardziej znaczących firm. Jak co roku będą poruszane ważne kwestie z punktu widzenia naszej branży- stąd obecność Reynaers Aluminium w roli partnera. 

Garść najważniejszych informacji

Wydarzenie odbędzie się w dniach 20-21 kwietnia 2021 roku. Główne tematy, które zostaną omówione podczas spotkań online:

  • perspektywy rozwoju rynku stolarki do 2030 r.,
  • wpływ rozwoju technologii na sprzedaż stolarki,
  • dystrybucja i marketing w nowej rzeczywistości.

Szczegóły omawianych treści

Najbliższa edycja skupi się w swej tematyce na perspektywach rozwoju rynku stolarki do 2030 roku. Omówiona zostanie rola rozwoju technologii oraz dystrybucji i marketingu. Pojawią się w tych kontekstach również zagadnienia, które rozwijają idee poruszane podczas dwóch wcześniejszych spotkań - prelegenci będą omawiać kwestie ekologii, ekologicznej odpowiedzialności biznesu oraz wpływu branży na zmiany klimatyczne. Skupią się też na idei zielonego ładu i programów unijnych oraz ich wpływie na rozwój branży stolarki. Będzie też mowa o wymaganiach rynkowych oraz technicznych, które wpłyną na zmiany na rynku technologii budowlanych. Ważnym wątkiem będzie produkcja stolarki do nowoczesnych domów określanych mianem domów aktywnych oraz nowe rozwiązania stolarki, które zrewolucjonizują branżę w najbliższych latach. Ponadto będzie poruszana kwestia nowych technologii jako elementów wsparcia dystrybucji oraz sprzedaży stolarki.

Po raz kolejny spotkamy się online

Nadchodząca edycja Ogólnopolskiego Forum Stolarki będzie drugą zorganizowaną w formule online. Pierwsza, która odbyła się w listopadzie 2020 roku, przyciągnęła blisko 2 tysiące uczestników. Eksperci z wieloletnim doświadczeniem nie tylko przygotują merytoryczne wystąpienia, ale będą też do dyspozycji podczas czatu na żywo. Podobnie zresztą jak wszyscy uczestnicy wydarzenia, z którymi będzie można umówić spotkanie w specjalnej strefie online.

Zapisy oraz stale aktualizowane szczegóły wydarzenia dostępne są TUTAJ. 

Więcej informacji

Przeglądaj archiwum wiadomości
WYDARZENIA08-09-2021

Reynaers Aluminium partnerem konferencji “Wyzwania Klimatyczne” organizowanej przez eduArch

PRODUKTY23-08-2021

Drzwi obrotowe MasterLine 8 typu pivot

PRODUKTY21-06-2021

Doskonałość w każdym szczególe