MasterPatio z nagrodą "Red Dot Award 2021"!

2206

Nasz system drzwi podnoszono-przesuwnych nowej generacji- MasterPatio, został laureatem prestiżowej nagrody „Red Dot Design Award” w dyscyplinie "Product Design", w kategorii “Element wystroju wnętrz”.

Zespół niezależnych ekspertów wchodzących w skład jury konkursowego, w następujący sposób podsumowuje swój wybór:

Projekt systemu drzwi przesuwnych MasterPatio z powodzeniem łączy najnowocześniejsze wymagania dotyczące zrównoważonego rozwoju z doskonałymi parametrami izolacyjnymi i przejrzystym “językiem” projektowania.

 

MasterPatio to system drzwi przesuwnych z aluminium, który łączy w sobie wiele możliwości projektowych i konfiguracyjnych z bardzo dobrymi parametrami w zakresie izolacyjności termicznej, akustycznej oraz wodoszczelności. Więcej na temat MasterPatio TUTAJ. 

O konkursie Red Dot Design Award

Red Dot oznacza przynależność do najlepszych we wzornictwie i biznesie. Historia nagrody sięga 1955 roku. Międzynarodowy konkurs projektowy „Red Dot Design Award” skierowany jest do wszystkich tych, którzy poprzez design chcą wyróżnić swoją działalność biznesową i został stworzony po to, aby ocenić najlepsze produkty powstające każdego roku. Wyróżnienie opiera się na zasadzie selekcji i prezentacji. Doskonały projekt jest wybierany przez kompetentne jury, ekspertów w obszarach projektowania produktu, komunikacji i koncepcji projektowych. Wyróżnienie „Red Dot” ugruntowało się na arenie międzynarodowej jako jeden z najbardziej pożądanych znaków jakości dobrego wzornictwa.

W celu profesjonalnej oceny różnorodności w dziedzinie wzornictwa, nagroda dzieli się na trzy dyscypliny:

  • Red Dot Award: Product Design,
  • Red Dot Award: Brands & Communication Design
  • Red Dot Award: Design Concept.

Wszystkie zwycięskie projekty można obejrzeć na wirtualnej wystawie organizatora - TUTAJ.

 

Więcej informacji

Przeglądaj archiwum wiadomości
WYDARZENIA08-09-2021

Reynaers Aluminium partnerem konferencji “Wyzwania Klimatyczne” organizowanej przez eduArch

PRODUKTY23-08-2021

Drzwi obrotowe MasterLine 8 typu pivot

PRODUKTY21-06-2021

Doskonałość w każdym szczególe