Doskonałość w każdym szczególe

Otwórz się na nieograniczony widok

System drzwi przesuwnych Hi-Finity

Bezkompromisowy luksus

Poznaj doskonały system Hi-Finity od Reynaers Aluminium i otwórz się na nieograniczony widok w połączeniu z najwyższej klasy parametrami. Synergia eleganckiej i lekkiej konstrukcji oraz wyjątkowo smukłych profili pozwoli na stworzenie ogromnych, panoramicznych przeszkleń w każdym domu, a innowacyjna konstrukcja zapewni niezrównany komfort na co dzień.

 

Hi-Finity to rozwiązanie dla najbardziej wymagających, którzy cenią sobie bezkompromisowy luksus w każdym detalu.

Dostępny w wielu różnych konfiguracjach np. z otwieranymi lub szklanymi narożnikami, dużymi przeszkleniami, skrzydłami z napędem automatycznym oraz niemal niewidocznym progiem -
Hi-Finity
pozwala na pełną swobodę projektowania.

W przypadku najbardziej wymagających konstrukcji można polegać na naszym dziale projektowym, który zaprojektuje i dostarczy szyte na miarę oraz wygodne w użytkowaniu rozwiązania, dopasowane do Państwa potrzeb.

  Poznaj unikalne zalety drzwi Hi-Finity

  Lekkie otwieranie 

  Pomimo ogromnych wymiarów, drzwi otwierają się wyjątkowo płynnie - zarówno ręcznie, jak i automatycznie z pomocą pilota lub przycisków. Nie potrzebujesz używać siły, aby wpuścić ogród do domu.

  Ogromne wymiary

  Maksymalna wysokość przeszklenia to aż 4 m, aby cieszyć się niczym nieograniczonym widokiem i znakomicie oświetlonym wnętrzem. Dzięki niezwykle cienkim łączeniom nic nie zakłóci Ci widoku na zewnątrz.

  Rozwiązanie kieszeniowe

  Specjalna kieszeń, do której wsuwane są skrzydła, całkowicie otwiera pomieszczenie. Twój taras i salon stworzą jedną, harmonijną przestrzeń.

  Płaski próg

  Wykończenie progu tym samym materiałem, co podłoga sprawia, że całkowicie znikają podziały między domem i tarasem. Zachowasz maksymalny komfort i najlepszą izolacyjność termiczną bez żadnych przeszkód.

  Całoszklany lub otwierany narożnik

  Brak stałego profilu w narożniku pozwala na całkowite otwarcie przestrzeni, a minimalna liczba linii dzielących zapewnia optymalną przepuszczalność światła. Nawet podczas niesprzyjających warunków pogodowych możesz otoczyć się naturą.

  Szklane ściany

  Dzięki zastosowaniu opatentowanych, wąskich profili, możesz stworzyć szklaną ścianę zintegrowaną z drzwiami przesuwnymi, bez ryzyka utraty ciepła.

  Domowy spokój i komfort dzięki doskonałym parametrom Hi-Finity:

  • Wysokość skrzydła aż do 4 metrów dla nieograniczonych widoków
  • Wodoszczelność E750 (nawet 750 Pa), aby przetrwać nawet największe letnie ulewy
  • Najlepsza izolacyjność termiczna*, aby czuć się komfortowo o każdej porze roku
  • Odporność na obciążenie wiatrem C5 (do 2000 Pa), dla poczucia bezpieczeństwa i ciepła
  • Znakomita izolacyjność akustyczna**, aby każdy mógł zaznać odrobiny ciszy i spokoju
  • Najwyższa klasa (4) przepuszczalności powietrzna, która zapewnia najwyższą szczelność całego systemu (nawet 600 Pa).
  • Doskonałe do budownictwa pasywnego, dzięki czemu pomagasz chronić planetę
  *wspólczynnik przenikania ciepła 1.4 W/m²K
  **Rw(C;Ctr) = 43 (-1;-3) dB
  Arkadiusz Józefecki
  Regionalny Menedżer Sprzedaży

  Razem znajdziemy rozwiązanie szyte na miarę Twoich potrzeb

  Jesteśmy ekspertami, którzy z chęcią pomogą Ci w realizacji każdego projektu. Dysponujemy najnowszą technologią, dzięki której wciąż wprowadzamy innowacje dla inwestorów prywatnych, architektów i producentów.
  Od pół wieku pomagamy naszym wyjątkowym Klientom na całym świecie w urzeczywistnianiu nawet najśmielszych projektów drzwi, okien, fasad i ogrodów zimowych. Rynek polski znamy jak własną kieszeń, bo działamy na nim od ponad 30 lat.

   

  Zapraszam do kontaktu

  arkadiusz.jozefecki@reynaers.com
  +48 506 002 706