Palacza Office Center

Palacza Office Center

Doskonała lokalizacja w poznańskiej dzielnicy Grunwald, butikowy projekt i prosta, geometryczna bryła – Palacza Office Center oferuje ciekawą przestrzeń biurową, sprzyjającą kreatywnej pracy. Charakterystyczna, ciemna fasada jest podzielona sięgającymi od podłogi do sufitu kwaterami okien.

Palacza Office Center jest stosunkowo niedużym, czteropiętrowym budynkiem; powierzchnia każdego z pięter to około 290 mkw. powierzchni użytkowej, dzięki czemu udało się zachować kameralny, przyjazny i sprzyjający skupieniu klimat. Wnętrza są urządzone nowocześnie, w wysokim standardzie. W bezpośrednim sąsiedztwie nie ma wysokich budynków, a usytuowanie sprawia, że z okien rozciągają się widoki na panoramę Poznania.

 

Wysoki standard

Butikowy biurowiec Palacza Office Center ma klasę A. Wśród zalet i udogodnień jest szybkobieżna winda, kontrola dostępu, monitoring i dostępne na każdym piętrze prysznice. Dobry klimat we wnętrzach gwarantuje mechaniczna wentylacja.

Na fasadzie wykorzystano systemy aluminiowe: CW 50-SC i CS 77-HI (okna wychylne do wewnątrz). Wariant HI (High Insulation) zapewnia wysoką izolację termiczną, co chroni budynek przed ucieczką ciepła. Dzięki temu, że przeszklenia sięgają od podłogi do sufitu, wnętrza są dobrze oświetlone naturalnym światłem. Niektóre przeszklenia składają się z dwóch (część stała i otwierana), a inne z trzech kwater (dwie części stałe, jedna otwierana), co daje efekt dynamicznego zróżnicowania uporządkowanej pod każdym innym względem fasady.

Do biur wchodzi się przez hol o industrialnym charakterze i betonowych ścianach.

Funkcjonalność i dobre samopoczucie

Do biur wchodzi się przez hol o industrialnym charakterze i betonowych ścianach. W przeszklonych drzwiach zewnętrznych wykorzystano system CS 86-HI Reynaers Aluminium. Na parterze znajduje się przestrzeń handlowo-usługowa z kilkoma osobnymi lokalami i dużymi zewnętrznymi witrynami (system CW 50-SC).

Odważna kolorystyka, elegancka, kompaktowa forma zwracają uwagę na biurowiec. Starannie przemyślana prostota przekłada się na funkcjonalność i dobre samopoczucie pracujących tu osób.

Fabrykator: 
JB System
Lokalizacja: 
Poznań, Poland Zobacz na mapie
Użyte systemy Reynaers: