Skip to main content

Stwórz swój inteligentny dom razem z Reynaers Aluminium

Łatwy dostęp za jednym naciśnięciem przycisku lub niezawodne zabezpieczenie za pomocą skanera linii papilarnych i klawiatury numerycznej.

Girl entering white house via fingerprint scanner technology.

Najciekawsze historie

Przeczytaj wszystkie historie
Night view of a high-rise building with an open parallel window in the glass façade.

Współczynnik U: co oznacza izolacyjność termiczna dla Twojego projektu budowlanego?

Zrównoważone domy i budynki to jedyna droga naprzód. Liczy się każdy aspekt. Mniej znanym, ale niezwykle istotnym czynnikiem pomiaru efektywności energetycznej jest współczynnik U. Im jest on niższy, tym lepsza jest efektywność cieplna lub izolacja domu.

Czytaj więcej

Wzornictwo aluminiowa, nieskończone możliwości

Każdy projekt ma swój własny, niepowtarzalny styl. Współczesny lub klasyczny, subtelny lub imponujący: możliwości projektowe aluminium są nieograniczone. Pomagamy w poruszaniu się po naszej szerokiej gamie produktów, przedstawiając niektóre z najczęściej stosowanych wariantów wzorniczych.

Czytaj więcej
Reflective ConceptSystem 77 windows of the Estoril Sol Residence complex in Cascais, Portugal.
Close-up of Reynaers Campus, which includes BriseSoleil 100 solutions.

Zarządzanie ciepłem słonecznym

W miesiącach, w których jest mało godzin słonecznych, każdy promień słońca wpadający przez okna jest mile widzianym prezentem. Jednak w środku gorącego lata nie chcemy polegać wyłącznie na klimatyzacji, aby utrzymać temperaturę wewnątrz pomieszczeń pod kontrolą. Reynaers Aluminium oferuje innowacyjne rozwiązania, które zapobiegają przegrzewaniu się pomieszczeń przez promienie słoneczne.

Czytaj więcej