INSPIRUJĄCNASZYMI PROJEKTAMI
UKAZUJĄCKORZYŚCI Z ZASTOSOWANIA ALUMINIUM
ODKRYWAJĄCNASZE PRODUKTY
ZNAJDUJĄCPRODUCENTA

 

 • Reynaers wprowadza nowy system SL 38

  Sierpień, 2015 - Unikalny system okien aluminiowych Reynaers został ponownie wprowadzony do oferty w nowej, ulepszonej wersji: serii Slim Line 38. Dzięki niezwykle smukłym profilom i jeszcze lepszym parametrom energetycznym, serie SL 38 oraz SL 38-HI są doskonałymi następcami systemu CS 38-SL.

 • Reynaers Aluminium inwestuje w krajowy i międzynarodowy rozwój

  Reynaers Aluminium ogłosił ambitny kierunek krajowej i międzynarodowej ekspansji, a przy jednoczesnym rozwoju logistycznych i produkcyjnych zdolności powinien spełnić te postulaty. Firma w bieżącym roku obchodzi swoje 50-lecie działalności i chce utorować drogę dalszemu zrównoważonemu rozwojowi, kładąc szczególny nacisk na działania R & D. W tej dziedzinie będzie bardziej koncentrować się na integracji najnowszej technologii cyfrowej, testach i badaniach nowych systemów.

 • Reynaers - zrównoważone budownictwo

  Dzięki swoim zdolnościom do powtórnego przetwarzania aluminium nazwane zostało "zielonym metalem". Reynaers Aluminum jest świadome jak istotną rolę odgrywają przedsiębiorstwa w trosce o środowisko i w zachowaniu naszej planety dla przyszłych pokoleń. Stale pracuje nad nowymi rozwiązaniami, a także ulepsza już istniejące, uwzględniając uwarunkowania środowiskowe w kazdym aspekcie realizacji inwestycji budowlanej. Rozwiązania Reynaers zostały zastosowane w wielu ciekawych projektach, które uzyskały certyfikację LEED i BREEAM.

 • Certyfikat Passive House

  Otrzymanie certyfikatów Passive House dla innowacyjnych systemów drzwiowych CS 104 z panelem izolacyjnym i systemu ściany osłonowej CW 50-HI ugruntowało pozycję Reynaers jako firmy oferującej najwyższy zakres zrównoważonych, energoszczędnych rozwiązań architektonicznych z aluminium.

 • Reynaers Polska - Budowlana firma Roku 2014

  Firma Reynaers Polska, w dniu 12 lutego na uroczystej gali miesięcznika Builder otrzymała nagrodę Budowlana Firma roku 2014.

  Ideą konkursu Budowlana Firma Roku jest rokroczne wyłanianie wyróżniających się przedsiębiorstw, działających na polskim rynku budolwnaym, tym samym upowszechnianie dobrych praktyk w branży. Najlepsi z najlepszych zostają wyselkcjonowani przez Kapitułę, złożoną z członków Rady Programowej i redakcji miesięcznika "Builder".

   

Newsletter

Zapisz się do newslettera i dowiaduj się jako pierwszy o naszych aktualnościach i planach!

Reynaers dla Profesjonalistów

Testimonials