Jak możemy pomóc?

INSPIRUJĄCNASZYMI PROJEKTAMI
UKAZUJĄCKORZYŚCI Z ZASTOSOWANIA ALUMINIUM
ODKRYWAJĄCNASZE PRODUKTY
ZNAJDUJACPRODUCENTA

 

 • REYNAERS NA TARGACH BAU 2015, PRZEDSTAWIA NOWY POZIOM SWOBODY PROJEKTOWANIA

  Podczas wystawy BAU 2015 w Monachium, Reynaers zaprezentuje najnowsze zakresy swoich rozwiązań w ramach systemów ścian osłonowych i systemów okienno-drzwiowych umożliwiające architektom i projektantom maksymalną swobodę w projektowaniu.

  Duffel, Grudzień 2014 – Reynaers wiodący europejski dostawca innowacyjnych i zrównoważonych aluminiowych rozwiązań architektonicznych, będzie uczestniczyć w targach BAU w Monachium  od 19 do 24 stycznia 2015 przedstawiając najnowsze swoje osiągnięcia. Rozwiązania są odpowiedzią na coraz to wyższe wymagania i potrzeby budownictwa, jednocześnie umożliwiają architektom wysoki poziom swobody w projektowaniu uwzględniając najnowsze trendy w architekturze.

 • MAGAZYN REPORT#15 JUŻ DOSTĘPNY

  Dostępna już jest kolena wersja magazynu architektonicznego REynaers  -  REPORT#15. Zawiera ona między innymi:

  • Raport miejski - Rotterdam
  • Konstruktorska Business Centr - Elegancja idzie w parze z komfortem
  • Centrum Edukacji Ekologicznej w Varchlabi

  Zachęcamy do czytania!

 • Reynaers - zrównoważone budownictwo

  Dzięki swoim zdolnościom do powtórnego przetwarzania aluminium nazwane zostało "zielonym metalem". Reynaers Aluminum jest świadome jak istotną rolę odgrywają przedsiębiorstwa w trosce o środowisko i w zachowaniu naszej planety dla przyszłych pokoleń. Stale pracuje nad nowymi rozwiązaniami, a także ulepsza już istniejące, uwzględniając uwarunkowania środowiskowe w kazdym aspekcie realizacji inwestycji budowlanej. Rozwiązania Reynaers zostały zastosowane w wielu ciekawych projektach, które uzyskały certyfikację LEED i BREEAM.

 • Certyfikat Passive House

  Otrzymanie certyfikatów Passive House dla innowacyjnych systemów drzwiowych CS 104 z panelem izolacyjnym i systemu ściany osłonowej CW 50-HI ugruntowało pozycję Reynaers jako firmy oferującej najwyższy zakres zrównoważonych, energoszczędnych rozwiązań architektonicznych z aluminium.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i dowiaduj się jako pierwszy o naszych aktualnościach i planach!

Reynaers dla Profesjonalistów