INSPIRUJĄCNASZYMI PROJEKTAMI
UKAZUJĄCKORZYŚCI Z ZASTOSOWANIA ALUMINIUM
ODKRYWAJĄCNASZE PRODUKTY
ZNAJDUJĄCPRODUCENTA

 

 • Reynaers Polska - Budowlana firma Roku 2014

  Firma Reynaers Polska, w dniu 12 lutego na uroczystej gali miesięcznika Builder otrzymała nagrodę Budowlana Firma roku 2014.

  Ideą konkursu Budowlana Firma Roku jest rokroczne wyłanianie wyróżniających się przedsiębiorstw, działających na polskim rynku budolwnaym, tym samym upowszechnianie dobrych praktyk w branży. Najlepsi z najlepszych zostają wyselkcjonowani przez Kapitułę, złożoną z członków Rady Programowej i redakcji miesięcznika "Builder".

   

 • Reynaers - zrównoważone budownictwo

  Dzięki swoim zdolnościom do powtórnego przetwarzania aluminium nazwane zostało "zielonym metalem". Reynaers Aluminum jest świadome jak istotną rolę odgrywają przedsiębiorstwa w trosce o środowisko i w zachowaniu naszej planety dla przyszłych pokoleń. Stale pracuje nad nowymi rozwiązaniami, a także ulepsza już istniejące, uwzględniając uwarunkowania środowiskowe w kazdym aspekcie realizacji inwestycji budowlanej. Rozwiązania Reynaers zostały zastosowane w wielu ciekawych projektach, które uzyskały certyfikację LEED i BREEAM.

 • Certyfikat Passive House

  Otrzymanie certyfikatów Passive House dla innowacyjnych systemów drzwiowych CS 104 z panelem izolacyjnym i systemu ściany osłonowej CW 50-HI ugruntowało pozycję Reynaers jako firmy oferującej najwyższy zakres zrównoważonych, energoszczędnych rozwiązań architektonicznych z aluminium.

 • REYNAERS NA TARGACH BAU 2015, PRZEDSTAWIA NOWY POZIOM SWOBODY PROJEKTOWANIA

  Podczas wystawy BAU 2015 w Monachium, Reynaers zaprezentuje najnowsze zakresy swoich rozwiązań w ramach systemów ścian osłonowych i systemów okienno-drzwiowych umożliwiające architektom i projektantom maksymalną swobodę w projektowaniu.

  Duffel, Grudzień 2014 – Reynaers wiodący europejski dostawca innowacyjnych i zrównoważonych aluminiowych rozwiązań architektonicznych, będzie uczestniczyć w targach BAU w Monachium  od 19 do 24 stycznia 2015 przedstawiając najnowsze swoje osiągnięcia. Rozwiązania są odpowiedzią na coraz to wyższe wymagania i potrzeby budownictwa, jednocześnie umożliwiają architektom wysoki poziom swobody w projektowaniu uwzględniając najnowsze trendy w architekturze.

 • MAGAZYN REPORT#15 JUŻ DOSTĘPNY

  Dostępna już jest kolena wersja magazynu architektonicznego REynaers  -  REPORT#15. Zawiera ona między innymi:

  • Raport miejski - Rotterdam
  • Konstruktorska Business Centr - Elegancja idzie w parze z komfortem
  • Centrum Edukacji Ekologicznej w Varchlabi

  Zachęcamy do czytania!

Newsletter

Zapisz się do newslettera i dowiaduj się jako pierwszy o naszych aktualnościach i planach!

Aktualności

Reynaers dla Profesjonalistów

Testimonials